Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 2, individuelt - d. 11-11-2012 - 11-11-2012
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Cecilie Broustbro Hansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Simone Hogrefe | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
5. | Kira Andresen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marc Seidler | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Mathias Højby Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Casper Hartung Christensen | Karise Idræts Klub | |
4. | Jacob Nygaard Knudsen | Karise Idræts Klub | |
5. | Nanna Olesen | Karise Idræts Klub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Clausen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Lene Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Alexander Risom | Stillinge IF | |
4. | Sarah Blaase | Stillinge IF | |
5. | Louise Smith | Borup IF - Gymnastikafd. | |
6. | Michala Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
7. | Monique Jonsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Dybendal Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Kira Godsk Gravesen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Kit Høglund | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Lærke Kiesbye | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Malene Porsbøl | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Micha Jurlander Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Selina W. Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Zoe Dungal | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Katja Kirkø | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Maria Gerlen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Marlene Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Simone Roesgarth | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
6. | Cecillie Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Borges | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Lærke Mieritz | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Madeleine Grønning Madsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Maja Jurlander Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Maria V. Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Mila Hardis Melin | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Mille Winther | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Nynne Holme | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Ofelia Zierenheld | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Oscar Stenbæk | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Sofie Fuhr Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Victor Gram Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
13. | Anna Ahrenst Foverskov | Roskilde Gymnastikforening | |
14. | Asbjørn Johansen | Stillinge IF | |
15. | Sarah Fredriksen | Stillinge IF | |
16. | Simon Steinbacher | Stillinge IF | |
17. | Asbjørn Madsen | Vordingborg GF | |
18. | Amal Mohamad | Borup IF - Gymnastikafd. | |
19. | Line Hesselholt | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Ida Bønding | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Jannie Thorvil | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Julie Borges | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Louise NIelsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Magnus Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Marie Bønding | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Melissa Low | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Natalia Lopez | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Victoria Lücking | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Viktoria Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Emil Mogensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
13. | Natasha Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
14. | Gunilla Wik | SOR IF | |
15. | Karoline Bjørk | SOR IF | |
16. | Mai Wendervang | SOR IF | |
17. | Benjamin Pedersen | Stillinge IF | |
18. | Joy Simonsen | Stillinge IF | |
19. | Marius Kjeldtoft | Stillinge IF | |
20. | Mikkel Hansen | Stillinge IF | |
21. | Nicklas Ravnborg | Stillinge IF | |
22. | Cecilie Rasmussen | Karise Idræts Klub | |
23. | Lykke Andersen | Karise Idræts Klub |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Mondrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Emilie Vestergaard Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Maria Murmann Løhndorf | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Noah Pretzer | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Mikkel Holm | Karise Idræts Klub |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Folmann | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Elias Østergaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Filippa Skovbak | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Lærke Nørbjerg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Sara Godsk Gravesen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Simon Buhl Ziska | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Sara Vendrsbo | Stillinge IF | |
8. | Emmelie Hofflund | Karise Idræts Klub | |
9. | Jannik Grouleff | Karise Idræts Klub | |
10. | Lucas Jensen | Karise Idræts Klub | |
11. | Mads Rasmussen | Karise Idræts Klub | |
12. | Marie Xin Hultberg | Karise Idræts Klub | |
13. | Philip Tandrup | Karise Idræts Klub |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Ditte Marquard | Greve Gymnastik og Trampolin |
Henrik Larsen | Stillinge IF |
Mads Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin |
Patricia Duelund | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |