Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1 område 2 - d. 18-11-2018 - 18-11-2018
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maja Jensen | MAJE130501 | Stillinge IF |
2. | Theis Jensen | THJE290103 | Stillinge IF |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Peter Kastrup Madsen | PEMA220479 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Ann-Marie Nedergaard Rasmussen | ANRA280303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Marcus Jensen | MAJE050701 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Cecilie Baun | CEBA110703 | Stillinge IF |
5. | Fredrik Zielinski | FRZI210102 | Stillinge IF |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Mads Glatz | MAGL050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilia Bonde Andersen | CEAN180705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Clara Hald | CLHA200505 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Frederik Auchenberg | FRAU281107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Jonas Wøhler | JOWØ080206 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Olivia Bech Jensen | OLJE260606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Silja Bendix | SIBE301104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Sofia Philips Cere | SOCE201006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Bella-olivia Jægergaard Nielsen | BENI090604 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Charlotte Olstad Grann Hyldig | CHHY190705 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Ellen Boel | ELBO080404 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Emma Nørgaard Høgsbro | EMNØ170507 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Filippa Plæhn | FIPL010605 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Frederikke Deleuran | FRDE200404 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Joanna Tinggaard Klaiber | JOKL300907 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Johanne Burgaard | JOBU280706 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Rebekka Georg Jensen | REGE140407 | Roskilde Gymnastikforening |
17. | Sisse Friis Tvede | SITV130305 | Roskilde Gymnastikforening |
18. | Villads Brundert Hansen | VIBR220607 | Roskilde Gymnastikforening |
19. | Caroline Hitz | CAHI090105 | Borup IF - Gymnastikafd. |
20. | Luna Elmbirk | LUEL300507 | Borup IF - Gymnastikafd. |
21. | Marie Kellberg Hansen | MAKE050406 | Borup IF - Gymnastikafd. |
22. | Sille Roos Æbelø | SIRO071206 | Borup IF - Gymnastikafd. |
23. | Sofie Olsvig | SOOL200507 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cathrine Busted-Janum | CABU060607 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Josefine Petersen | JOPE101005 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Milla Stacia Fennet | MIFE061207 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Victoria Bugge Hansen | VIHA300706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Ida Kristensen | IDKR130204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Lukas Müller | LUMÜ240904 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Malou Kruuse Nielsen | MAKR200405 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Mathilde Bech Andersen | MAAN220405 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Theis Capion Jørgensen | THJØ260804 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Alida Flanding | ALFL181007 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Alma Lylloff | ALLY020806 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Cecilie Brioche Keldebæk | CEBR200207 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Esther Hovmand Jessen | ESHO180307 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Frederikke Holmgaard | FRHO291006 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Marcus Brandi | MABR200407 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Tilde Schyth | TISC250706 | Roskilde Gymnastikforening |
17. | Emmelie Nilsen | EMNI250605 | Stillinge IF |
18. | Fie Fjordskov | FIFJ270305 | Stillinge IF |
19. | Alberte Bødtker Tvede Holm | ALBØ160307 | Borup IF - Gymnastikafd. |
20. | Esther Wind | ESWI110607 | Borup IF - Gymnastikafd. |
21. | Maya Tolstrup | MATO190205 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Aya Mathilde Gilberg Helenius | AYHE180905 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Diana Atrache | DIAT171006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Isabella Blicher Scharstein | ISSC070806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Johannes Emil Agger | JOAG010908 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Kristian Risager Jensen | KRJE290606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Miranda Viola Grundemar | MIGR050108 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Noelle Emma Kjær Minnelli | NOMI030107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Oliver Friis Brædder | OLBR090608 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Rie Skou Andreassen | RIAN240606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Emil Carlsen | EMCA100904 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Mads Kristensen | MAKR031206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Christian Sundman | CHSU060107 | Stillinge IF |
13. | Nanna Pedersen | NAPE010405 | Stillinge IF |
14. | Sara Madsen | SAMA310506 | Stillinge IF |
15. | Selma Hansen | SEHA040905 | Stillinge IF |
16. | Marie Fjordbak | MAFJ210907 | Borup IF - Gymnastikafd. |
17. | Xenia Wolff-Petersen | XEWO300907 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Leisten | ALLE060511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Celina Thygesen | CETH280609 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Coco Valentina Steenhoff | COST270408 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Maia Hansen | MAHA210110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mynte Bøgvad Gjelstrup | MYBØ191209 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Sarah Biehl Nielander | SANI190808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Simone Lundsgaard Hansen | SIHA300110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Anna-Lucca Plæhn | ANPL180608 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Cecilie Lindegaard Sneftrup | CELI280608 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Ida Cecilie Heinsen | IDHE130308 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Leonora Døpke-Lund | LEDØ030208 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Minna Rasmussen | MIRA100208 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Nadja Sztuk Hansen | NASZ050508 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Naja Møller Foged | NAMØ131207 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Pelle Georg Jensen | PEGE051008 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Sofie Gadegaard | SOGA190808 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Leisten | ALLE060511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Calina Loumann Henningsen | CAHE290409 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Silje Maria Galara | SIGA010809 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Leisten | ALLE060511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Andreas Borup | ANBO111111 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Anton Ravn Kastrup Madsen | ANKA030813 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Elias Dahl Kruuse | ELKR230611 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Hannah Irming-Pedersen | HAIR070612 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Luna Malou Fredsgaard | LUFR251011 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Mattias Rasnov | MARA310313 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Mille Henriksen | MIHE190411 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Sofia Bjerring Romme | SORO210812 | Roskilde Gymnastikforening |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |