Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3 område 4 - d. 27-04-2019 - 27-04-2019
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
2. | Lucas Jürgensen | LUJÜ290906 | Springteam Nordjylland |
3. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
4. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
5. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
6. | Katrine Lopdrup Jensen | KALO150806 | Aars Gymnastikforening |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anastasiia Hruzda | ANHR040108 | Springteam Nordjylland |
2. | Astrid Marie Haumann-Philipsen | ASHA090908 | Springteam Nordjylland |
3. | Camilla Dahl Bendtsen | CADA200808 | Springteam Nordjylland |
4. | Cecilie Mejer Christensen | CEME090309 | Springteam Nordjylland |
5. | Julie Signe Mørk Thomsen | JUMØ220407 | Springteam Nordjylland |
6. | Liva Skovbo Carlsen | LISK031108 | Springteam Nordjylland |
7. | Lærke Normann | LÆNO200408 | Springteam Nordjylland |
8. | Maja Yder | MAYD300807 | Springteam Nordjylland |
9. | Mollie Bønneland Maysfelt | MOBØ241108 | Springteam Nordjylland |
10. | Nanna Gjøderum Koch | NAGJ040308 | Springteam Nordjylland |
11. | Nicoline Kragh Nielsen | NIKR190308 | Springteam Nordjylland |
12. | Veronika Hruzda | VEHR170510 | Springteam Nordjylland |
13. | Victoria Sørensen | VISØ041209 | Springteam Nordjylland |
14. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
15. | Vilde Steen | VIST051107 | Springteam Nordjylland |
16. | Bastian Gade | BAGA180606 | IK Skovbakken - Trampolin |
17. | Lucas Johansen | LUJO020406 | IK Skovbakken - Trampolin |
18. | Elisabeth Andersen | ELAN300508 | Aars Gymnastikforening |
19. | Marcus Bundgaard | MABU270808 | Aars Gymnastikforening |
20. | Melanie Jørgensen | MEJØ190707 | Aars Gymnastikforening |
21. | Nadja Nielsen | NANI190507 | Aars Gymnastikforening |
22. | Tobias Joensen | TOJO120508 | Aars Gymnastikforening |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sofie Christensen | SOCH300406 | Vestjysk GF (VGF89) |
2. | Ida Ryming Jeppesen | IDRY010406 | Ry Gymnastikforening |
3. | ida Vosgerau | IDVO080903 | Ry Gymnastikforening |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laura Sebbelin Bräun Bloch | LASE120606 | Vestjysk GF (VGF89) |
2. | Emma Holm Lauritsen | EMHO110707 | Springteam Nordjylland |
3. | Jeppe Vad Andersen | JEAN050805 | IK Skovbakken - Trampolin |
4. | Mathias Heiselberg | MAHE210605 | IK Skovbakken - Trampolin |
5. | Daniel Sebastian Høeg | DAHØ300708 | Ry Gymnastikforening |
6. | Merete Weber Jensen | MEJE020703 | Ry Gymnastikforening |
7. | Naya Holst | NAHO191011 | Ry Gymnastikforening |
8. | Nicole Hessellund | NIHE250509 | Ry Gymnastikforening |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freja Nørmark Jepsen | FRNØ090208 | Vestjysk GF (VGF89) |
2. | Signe Øster Jacobsen | SIØS300508 | Vestjysk GF (VGF89) |
3. | Karl Weinknuff Sørensen | KAWE090910 | Springteam Nordjylland |
4. | Amanda Johansen | AMJO150908 | Aars Gymnastikforening |
5. | Andreas Lundhøj Dyhr | ANDY200907 | Ry Gymnastikforening |
6. | Astrid Alberte Juul Nielsen | ASJU080910 | Ry Gymnastikforening |
7. | Caroline Skadborg Eltved | CAEL211006 | Ry Gymnastikforening |
8. | Frederik Sloth | FRSL140407 | Ry Gymnastikforening |
9. | Hannah Agnethe Mønster Lauritzen | HALA140110 | Ry Gymnastikforening |
10. | Julie Nielsen | JUNI160507 | Ry Gymnastikforening |
11. | LUNA HAUGE BULOW | LUBU180108 | Ry Gymnastikforening |
12. | Lærke Torrild Pedersen | LÆPE230711 | Ry Gymnastikforening |
13. | Marius Lund Bendixen | MABE280807 | Ry Gymnastikforening |
14. | Maya Pilgaard Christensen | MACH240207 | Ry Gymnastikforening |
15. | Mia Amelie Høberg Hansen | MIHØ280907 | Ry Gymnastikforening |
16. | Nadja Hessellund | NAHE230506 | Ry Gymnastikforening |
17. | Silke Hougaard | SIHO180609 | Ry Gymnastikforening |
18. | Sofie Nielsen | SONI241010 | Ry Gymnastikforening |
19. | Sophie Højgaard Mikkelsen | SOMI250308 | Ry Gymnastikforening |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Nicoline Valter | NIVA150208 | GymAalborg |
2. | Anna Strunge Jensen | ANST200109 | Ry Gymnastikforening |
3. | Viggo Rærup Rimfors | VIRÆ060111 | Ry Gymnastikforening |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | William Vadbach Testrup Schrøder | WIVA101008 | Springteam Nordjylland |
2. | Amalie Fuglsang Pedersen | AMPE270910 | Aars Gymnastikforening |
Dommere
Navn | Forening |
Marcus Egge Olsen | Springteam Nordjylland |
Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin |
Martina Dybdahl | Springteam Nordjylland |