Deltagerliste til Trampolin
DM U12, U14 og U17 - Individuel - d. 06-04-2019 - 07-04-2019
U12 - DrengeNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Joshua Mourre-Willumsen | JOMO201007 | Københavns Trampolinklub |
3. | Laurits Skovgaard Johnsen | LAJO110407 | Københavns Trampolinklub |
4. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Albert Nyborg Svensson | ALSV260707 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Carl Christian Odgaard | CAOD091007 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Rasmus Dan Jensen | RAJE271009 | Odense Gymnastik Forening |
8. | William Gyldenkrone | WIGY300707 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
10. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
11. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
12. | Marcus Bundgaard | MABU270808 | Aars Gymnastikforening |
13. | Tobias Joensen | TOJO120508 | Aars Gymnastikforening |
U12 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Norsker Folke | ANFO040307 | Københavns Trampolinklub |
2. | Vigga Mathiesen | VIMA300907 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
4. | Emma Nørgaard Høgsbro | EMNØ170507 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Frida Bjorg Tomasdottir | FRTO301108 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Emma Rohde Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Josefine K. Rasmussen | JORA090207 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Laura Rohde Paulsen | LAPA160909 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Paula Murane | PAMU071107 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Cecilie Munck Nielsen | CENI070207 | Strib Udspring & Trampolin |
12. | Anastasiia Hruzda | ANHR040108 | Springteam Nordjylland |
13. | Astrid Marie Haumann-Philipsen | ASHA090908 | Springteam Nordjylland |
14. | Camilla Dahl Bendtsen | CADA200808 | Springteam Nordjylland |
15. | Cecilie Mejer Christensen | CEME090309 | Springteam Nordjylland |
16. | Julie Signe Mørk Thomsen | JUMØ220407 | Springteam Nordjylland |
17. | Liva Skovbo Carlsen | LISK031108 | Springteam Nordjylland |
18. | Lærke Normann | LÆNO200408 | Springteam Nordjylland |
19. | Maja Yder | MAYD300807 | Springteam Nordjylland |
20. | Mollie Bønneland Maysfelt | MOBØ241108 | Springteam Nordjylland |
21. | Nanna Gjøderum Koch | NAGJ040308 | Springteam Nordjylland |
22. | Nicoline Kragh Nielsen | NIKR190308 | Springteam Nordjylland |
23. | Tilde Andrea Mikaelsen | TIMI030508 | Springteam Nordjylland |
24. | Veronika Hruzda | VEHR170510 | Springteam Nordjylland |
25. | Victoria Sørensen | VISØ041209 | Springteam Nordjylland |
26. | Vilde Steen | VIST051107 | Springteam Nordjylland |
27. | Elisabeth Andersen | ELAN300508 | Aars Gymnastikforening |
28. | Julie Dyrman | JUDY080607 | Aars Gymnastikforening |
29. | Melanie Jørgensen | MEJØ190707 | Aars Gymnastikforening |
30. | Nadja Nielsen | NANI190507 | Aars Gymnastikforening |
U14 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
2. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
3. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Mads Glatz | MAGL050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Mads Vestermark | MAVE051206 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Lukas Nørgaard | LUNØ061005 | TGA20 |
9. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
10. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
11. | Lucas Jürgensen | LUJÜ290906 | Springteam Nordjylland |
12. | Isak Faber | ISFA110906 | IK Skovbakken - Trampolin |
13. | Johannes Stougaard | JOST201106 | Helle Teamtramp |
14. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Helle Teamtramp |
15. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Helle Teamtramp |
16. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Helle Teamtramp |
U14 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Biehl | AMBI290405 | Københavns Trampolinklub |
2. | Carla Ewald Riecke | CAEW121106 | Københavns Trampolinklub |
3. | Katja Dahlsgaard Andersen | KADA171005 | Københavns Trampolinklub |
4. | Lana Skjalm-Rasmussen | LASK150105 | Københavns Trampolinklub |
5. | Lea Christine Skovgaard Larsen | LESK110306 | Københavns Trampolinklub |
6. | Nikoline Loller | NILO300505 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sille-Sofie Burrack Vilen | SILA060405 | Københavns Trampolinklub |
8. | Victoria Vangsgaard Hesselberg | VIHE240106 | Københavns Trampolinklub |
9. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Charlotte Olstad Grann Hyldig | CHHY190705 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Filippa Plæhn | FIPL010605 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Emma Sørensen | EMSØ190206 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Freja Mølgaard | FRMØ271105 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Marinella C. Mygind Jesseen | MAJE250605 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Vanilla Dia Gørlitz Jordell | VAJO070705 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Vilma Beck-Ohmsen | VIBE111106 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
19. | Silje Rask Kegel | SIRA090106 | Springteam Nordjylland |
20. | Katrine Lopdrup Jensen | KALO150806 | Aars Gymnastikforening |
21. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Helle Teamtramp |
22. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Helle Teamtramp |
U17 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
3. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
4. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
8. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
9. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Helle Teamtramp |
10. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Helle Teamtramp |
U17 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
5. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Helle Teamtramp |
U17B - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
3. | Kristoffer Wiborg Heeschen | KRWI070803 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Christian Hassinggaard | CHHA040304 | Daugård Idræt |
U17B - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lily Curtis Gravesen | LICU150903 | Københavns Trampolinklub |
2. | Liva Mei Halkier Thomsen | LIHA210204 | Københavns Trampolinklub |
3. | Silke Frøkjær | SIFR190804 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Bella-olivia Jægergaard Nielsen | BENI090604 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
10. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
11. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
12. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Helle Teamtramp |
13. | Ida Nielsen | IDNI061204 | Daugård Idræt |
Dommere
Navn | Forening |
Bo Zierau | Københavns Trampolinklub |
Dea Gyllenborg | Helle Teamtramp |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Kasper Ledreballe Sørensen | Odense Gymnastik Forening |
Kim Laursen (ToF) | Helle Teamtramp |
Kion Larsen Teknik | Strib Udspring & Trampolin |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Marcus | Springteam Nordjylland |
Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin |
Martina Dybdahl | Springteam Nordjylland |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Susie Holm Kristensen | Springteam Nordjylland |
Søren Landberg | Københavns Trampolinklub |
ToF. Helle Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin |
TOF/HD dommer | Odense Gymnastik Forening |