Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1 område 2 - d. 19-11-2017 - 19-11-2017
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Isabell Søgren Ingvorsen | ISIN191202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Maja Gaardboe | MAGA020503 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Maja Jensen | MAJE130501 | Stillinge IF |
4. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | sofie kirstine andersen | SOAN130692 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
2. | Bjarke Sørensen | BJSØ101202 | Stillinge IF |
3. | Emilie Schwartz | EMSC140302 | Stillinge IF |
4. | Emma Aagerup | EMAA230901 | Stillinge IF |
5. | Fredrik Zielinski | FRZI210102 | Stillinge IF |
6. | Marcus Jensen | MAJE011001 | IF Kildemarken |
7. | Maia Boock-Jensen | MABO301001 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Josefine Hartmann | JOHA260303 | Borup IF - Gymnastikafd. |
7. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Oliver Harder | OLHA151206 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Patrick Malmqvist Christiansen | PACH161104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Thomas Matthew Surry | THSU280806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Patrick Malling | PAMA070306 | IF Kildemarken |
6. | Annika Vikkelsø Mundt | ANVI250604 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilia Bonde Andersen | CEAN180705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Clara Hald | CLHA200505 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Jonas Wøhler | JOWØ080206 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malika Krag Lund-Nielsen | MALU180906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Marius Krogh-Rasmussen | MAKR280706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Olivia Bech Jensen | OLJE260606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Rebecca Hernica Vad | REVA090806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Ronja Bang Rottländer | RORO180405 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Silja Bendix | SIBE301104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Sofia Philips Cere | SOCE201006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Sofie Helena Jørgensen | SOJØ090605 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Emma Winther Christiansen | EMCH231005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Kaja Hjortgaard Hjortgaard | KAHJ260205 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Liva Rasmussen | LIRA290904 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Emmelie Nilsen | EMNI250605 | Stillinge IF |
16. | Magnus Kilt | MAKI111103 | Stillinge IF |
17. | Theis Jensen | THJE290103 | Stillinge IF |
18. | Ann-Marie Rasmussen | ANRA280303 | IF Kildemarken |
19. | Josefine Nielsen | JONI060404 | IF Kildemarken |
20. | Julie Kirk Olsen | JUKI190306 | IF Kildemarken |
21. | Nina Markhovska | NIMA120806 | IF Kildemarken |
22. | Oliver Kragsskjold | OLKR291202 | IF Kildemarken |
23. | Caroline Hitz | CAHI090105 | Borup IF - Gymnastikafd. |
24. | Marie Kellberg Hansen | MAKE050406 | Borup IF - Gymnastikafd. |
25. | Naja Sofie Abildå | NASO181006 | Borup IF - Gymnastikafd. |
26. | Sille Roos Æbelø | SIRO071206 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Milla Stacia Fennet | MIFE061207 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Nikolaj Kjærulff Larsen | NILA310706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Simon Jacobsen | SIJA030706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Emil Carlsen | EMCA100904 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Maya Johannsen | MAJO280103 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Milo Johannsen | MIJO081105 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Signe Kamilla Kristensen | SIKR160104 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Cecilie Baun | CEBA110703 | Stillinge IF |
9. | Cecilie Larsen | CELA260605 | Stillinge IF |
10. | Jens Sørup | JESØ110703 | Stillinge IF |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Siersbøl Marke | EMMA050108 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Maia Hansen | MAHA210110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Philip Bjørn Kastrup Madsen | PHKA210109 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Simone Lundsgaard Hansen | SIHA300110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Laura Schæffer | LUSC231006 | Stillinge IF |
6. | Alberte Bødtker Tved Holm | ALBØ160307 | Borup IF - Gymnastikafd. |
7. | Luna Elmbirk | LUEL300507 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Sofie Olsvig | SOOL200507 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Celina Thygesen | CETH280609 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emil Junge | EMJU160908 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Sarah Biehl Nielander | SANI190808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Victoria Rose | VIRO040708 | Stillinge IF |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Annabelle Frost | ANFR201213 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Anton Ravn Kastrup Madsen | ANKA030813 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Emily Marie Bangsgaard | EMBA290711 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Hannah Felfel-Mortensen | HAFE171213 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mattias Rasnov | MARA310313 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Oliver TDalsten | OLTD110410 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Elias Østergaard | Greve Gymnastik og Trampolin |
Henrik | Stillinge IF |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Marc Seidler | Greve Gymnastik og Trampolin |