Deltagerliste til Trampolin
DM U12, U14 og U17 - Individuel - d. 17-03-2018 - 18-03-2018
U12 - DrengeNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Matthews | BEMA200906 | Københavns Trampolinklub |
2. | Laurits Skovgaard Johnsen | LAJO110407 | Københavns Trampolinklub |
3. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
4. | Marius Gade | MAGA291006 | Københavns Trampolinklub |
5. | Ulfur Stefan Gudjonsson | ULGU281107 | Københavns Trampolinklub |
6. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Carl Christian Odgaard | CAOD091007 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Haral Stokke Nielsen | HANI130907 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Mads Vestermark | MAVE051206 | Odense Gymnastik Forening |
14. | William Gyldenkrone | WIGY300707 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
16. | Simon Løth Kjul Brunsvig | SILØ300407 | Springteam Nordjylland |
17. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
18. | Bastian Gade | BAGA180606 | IK Skovbakken - Trampolin |
19. | Lucas Østergaard johansen | LUØS020406 | IK Skovbakken - Trampolin |
20. | William Søballe Poulsen | WISØ290506 | IK Skovbakken - Trampolin |
21. | Alexander Hansen | ALHA230206 | Vejen GF |
U12 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Københavns Trampolinklub |
2. | Frida Bjørg Tomasdottir | FRTO301108 | Københavns Trampolinklub |
3. | Lea Christine Skovgaard Larsen | LESK110306 | Københavns Trampolinklub |
4. | Sofie Luna Holm Kristensen | SOHO010607 | Københavns Trampolinklub |
5. | Katrine Wethje Jeppesen | KAJE120406 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Emma Sørensen | EMSØ190206 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Emma Rohde Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Josefine K. Rasmussen | JORA090207 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Laura Rohde Paulsen | LAPA160909 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Phoebe Lange | PHLA150408 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Vilma Beck-Ohmsen | VIBE111106 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Silje Rask Kegel | SIRA090106 | Springteam Nordjylland |
14. | Julie Dyrman | JUDY080607 | Aars Gymnastikforening |
15. | Katrine Lopdrup Jensen | KALO150806 | Aars Gymnastikforening |
U14 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
2. | Andreas Akselvoll | ANAK180204 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
5. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
6. | Oskar Damgaard | OSDA250604 | Københavns Trampolinklub |
7. | Thomas Skov Jensen | THSK300505 | Københavns Trampolinklub |
8. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Viktor Klysner | VIKL300604 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
17. | Mikkel Risum | MIRI020205 | Vestjysk GF (VGF89) |
18. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
19. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
20. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
21. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
U14 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | cecilie bach palmus | CEPA050704 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
9. | Freja Krogh Vestergaard | FRVE270805 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
11. | Mia Fjord | MIFJ291205 | Vejen GF |
U17 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
6. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
7. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
8. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
13. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
14. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
15. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
16. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
U17 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Emilie Gade Kaas | EMKA231102 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Kathrine Hørup Hansen | KAHØ210503 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Laura Heidelbach | LAHE020503 | Odense Gymnastik Forening |
U17B - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Marcus Jensen | MAJE050701 | IF Kildemarken |
4. | Magnus Rossander | MARO190302 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Kasper Toft Madsen | KATO161003 | Vestjysk GF (VGF89) |
U17B - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ella Jacoby | ELJA181003 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
3. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Lily Curtis Gravesen | LICU150903 | Københavns Trampolinklub |
5. | Mathilde Kronholm Nelson | MAKR131102 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Maia Boock-Jensen | MABO301002 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Lea Baltzer Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Sofie Holm Damsgaard | SODA300902 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
12. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
13. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
14. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
15. | Iben Nørgaard Mogensen | IBNØ041003 | Aars Gymnastikforening |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Annie Truelsen | Københavns Trampolinklub |
Erik J. Kogensen | Odense Gymnastik Forening |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Karsten Dehn | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Kasper Sørensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Marianne Knudsgaard | Lundtofte Trampolinklub |
Stine Mørkeberg | Odense Gymnastik Forening |
susie | Springteam Nordjylland |
svitlana | Springteam Nordjylland |
Søren Landberg | Københavns Trampolinklub |