Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 2, individuelt - d. 02-04-2017 - 02-04-2017
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mathilde Kronholm Nelson | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maja Jurlander | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Marie Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Isabell Ingvorsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Louise Nielsen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Izabella Piddington | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Magnus Jensen | SOR IF | |
3. | Bjarke Sørensen | Stillinge IF | |
4. | Casper Clemmensen | Stillinge IF | |
5. | Emilie Schwartz | Stillinge IF | |
6. | Maja Jensen | Stillinge IF | |
7. | Mika Jensen | Stillinge IF | |
8. | Rasmus Olsen | Stillinge IF | |
9. | Theis Jensen | Stillinge IF | |
10. | Oliver Madsen | Vordingborg GF | |
11. | Maia Boock | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malthe Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Victoria Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Mathilde Olsen Birch | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marius Roed | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Cecilie Lundsgaard Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Frederik Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Josefine Mullertz | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Malika Lund-Nielsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Malou Walhøj | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Oliver Harder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Thomas Surry | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Cornelius Hansen | Roskilde Gymnastikforening | |
10. | Julian Aabenhus Hermann | Roskilde Gymnastikforening | |
11. | Emilie Jensen | Vordingborg GF | |
12. | Katrine Jeppesen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Piddington | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Maja Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Marius Krogh-Rasmussen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Olivia Bech | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Thorbjørn Morsing | SOR IF | |
6. | Amalie Ahlers | Stillinge IF | |
7. | Emmelie Nilsen | Stillinge IF | |
8. | Frederik Zielinski | Stillinge IF | |
9. | Bjærn Mortensen | Vordingborg GF | |
10. | Marie Kellberg | Borup IF - Gymnastikafd. | |
11. | Naja Abildå | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Gabriel Jayyousi | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Cecilie Baun | Stillinge IF | |
3. | Cecilie Larsen | Stillinge IF | |
4. | Laura Schæffer | Stillinge IF | |
5. | Magnus Klit | Stillinge IF |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Marke | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Josefine Kindler | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Victoria Schiøtt | Stillinge IF | |
4. | Marius Romme | Vordingborg GF |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maia Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Simone Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Ingelise Jørgensen | Stillinge IF |
Maiken Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin |