Deltagerliste til TeamGym
Efterskole DM - TeamGym - d. 24-05-2019 - 24-05-2019
A - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Brejninggaard Efterskole AP 1 | Brejninggaard Efterskole |
2. | Flemming Efterskole AP 1 | Flemming Efterskole |
3. | Gymnastikefterskolen Stevns AP 1 | Gymnastikefterskolen Stevns |
4. | Gymnastikefterskolen Stevns AP 2 | Gymnastikefterskolen Stevns |
5. | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole AP 2 | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole |
6. | Vejstrup Efterskole AP 1 | Vejstrup Efterskole |
7. | Vejstrup Efterskole AP 2 | Vejstrup Efterskole |
8. | Vesterlund Efterskole AP 1 | Vesterlund Efterskole |
9. | Vesterlund Efterskole AP 2 | Vesterlund Efterskole |
10. | Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole AP 2 | Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole |
A - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | BGI akademiet AD 1 | BGI akademiet |
2. | BGI akademiet AD 2 | BGI akademiet |
3. | Brejninggaard Efterskole AD 1 | Brejninggaard Efterskole |
4. | Dejbjerglund Efterskole AD 1 | Dejbjerglund Efterskole |
5. | Flemming Efterskole AD 1 | Flemming Efterskole |
6. | Flemming Efterskole AD 2 | Flemming Efterskole |
7. | Gymnastikefterskolen Stevns AD 1 | Gymnastikefterskolen Stevns |
8. | Gymnastikefterskolen Stevns AD 2 | Gymnastikefterskolen Stevns |
9. | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole AD 1 | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole |
10. | Sorø Gymnastikefterskole AD 1 | Sorø Gymnastikefterskole |
11. | Vejstrup Efterskole AD 1 | Vejstrup Efterskole |
12. | Vejstrup Efterskole AD 2 | Vejstrup Efterskole |
13. | Vejstrup Efterskole AD 3 | Vejstrup Efterskole |
14. | Vesterlund Efterskole AD 1 | Vesterlund Efterskole |
15. | Vesterlund Efterskole AD 2 | Vesterlund Efterskole |
A - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Bernstorffsminde Efterskole AM 1 | Bernstorffsminde Efterskole |
2. | Bjergsnæs Efterskole AM 1 | Bjergsnæs Efterskole |
3. | Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening AM 1 | Bøvling Idrætsefterskole |
4. | Elbæk Efterskole AM 1 | Elbæk Efterskole |
5. | Flemming Efterskole AM 1 | Flemming Efterskole |
6. | Gunslevholm Idrætsefterskole AM 1 | Gunslevholm Idrætsefterskole |
7. | Gørlev Idrætsefterskoles Gymnastikforening AM 1 | Gørlev Idrætsefterskole |
8. | Ringe Fri- og Efterskole AM 1 | Ringe Fri- og Efterskole |
9. | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole AM 1 | Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole |
10. | Sorø Gymnastikefterskole AM 1 | Sorø Gymnastikefterskole |
11. | Sundeved Efterskole AM 1 | Sundeved Efterskole |
12. | Vedersø Idrætsefterskole AM 1 | Vedersø Idrætsefterskole |
13. | Ågård Efterskole AM 1 | Ågård Efterskole |
B - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | BGI akademiet BP 1 | BGI akademiet |
2. | Bjergsnæs Efterskole BP 1 | Bjergsnæs Efterskole |
3. | Brejninggaard Efterskole BP 1 | Brejninggaard Efterskole |
4. | Gunslevholm Idrætsefterskole BP 1 | Gunslevholm Idrætsefterskole |
5. | Gunslevholm Idrætsefterskole BP 2 | Gunslevholm Idrætsefterskole |
6. | Gørlev Idrætsefterskoles Gymnastikforening BP 1 | Gørlev Idrætsefterskole |
7. | Sorø Gymnastikefterskole BP 1 | Sorø Gymnastikefterskole |
8. | Sorø Gymnastikefterskole BP 2 | Sorø Gymnastikefterskole |
9. | Vejstrup Efterskole BP 1 | Vejstrup Efterskole |
10. | Vesterlund Efterskole BP 1 | Vesterlund Efterskole |
11. | Vesterlund Efterskole BP 2 | Vesterlund Efterskole |
B - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | BGI akademiet BD 1 | BGI akademiet |
2. | Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening BD 1 | Bøvling Idrætsefterskole |
3. | Vesterlund Efterskole BD 1 | Vesterlund Efterskole |
B - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Bernstorffsminde Efterskole BM 1 | Bernstorffsminde Efterskole |
2. | Bjergsnæs Efterskole BM 1 | Bjergsnæs Efterskole |
3. | Skyum Idrætsefterskole BM 1 | Skyum Idrætsefterskole |
4. | Skyum Idrætsefterskole BM 2 | Skyum Idrætsefterskole |
5. | Ågård Efterskole BM 1 | Ågård Efterskole |