Deltagerliste til TeamGym
Region Østdanmark Micro og Junior Mesterrækken - d. 20-01-2018 - 21-01-2018
Micro - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MiP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
2. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MiP 2 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
3. | Farum Gymnastikforening MiP 1 | Farum Gymnastikforening |
4. | Farum Gymnastikforening MiP 2 | Farum Gymnastikforening |
5. | GF Køge Bugt MiP 1 | GF Køge Bugt |
6. | GF Køge Bugt MiP 2 | GF Køge Bugt |
7. | GHG -Teamgym Herlev MiP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
8. | Gladsaxe IF MiP 1 | Gladsaxe IF |
9. | Gladsaxe IF MiP 2 | Gladsaxe IF |
10. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Gymnastikforeningen ODK MiP 1 | Gymnastikforeningen ODK |
13. | Gymnastikforeningen ODK MiP 2 | Gymnastikforeningen ODK |
14. | Herlufsholm GF MiP 1 | Herlufsholm GF |
15. | Herlufsholm GF MiP 2 | Herlufsholm GF |
16. | Hvidovre Gymnastik MiP 2 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
17. | Høng GF MiP 1 | Høng GF |
18. | Ringsted IF - Gymnastik MiP 3 | Ringsted IF - Gymnastik |
19. | Roskilde TeamGym MiP 1 | Roskilde TeamGym |
20. | Roskilde TeamGym MiP 2 | Roskilde TeamGym |
21. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
22. | Vedbæk Gymnastikforening MiP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
23. | Ølstykke GF MiP 1 | Ølstykke GF |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt MiD 1 | GF Køge Bugt |
2. | GF Køge Bugt MiD 2 | GF Køge Bugt |
3. | Gladsaxe IF MiD 1 | Gladsaxe IF |
4. | Roskilde TeamGym MiD 1 | Roskilde TeamGym |
Micro - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF MiM 1 | Gladsaxe IF |
2. | Greve Gymnastik og Trampolin MiM 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Ringsted IF - Gymnastik MiM 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
4. | Vedbæk Gymnastikforening MiM 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
5. | Ølstykke GF MiM 1 | Ølstykke GF |
Junior - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik JP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
2. | Farum Gymnastikforening JP 1 | Farum Gymnastikforening |
3. | GF Køge Bugt JP 1 | GF Køge Bugt |
4. | GF Køge Bugt JP 2 | GF Køge Bugt |
5. | GF Køge Bugt JP 3 | GF Køge Bugt |
6. | GHG -Teamgym Herlev JP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
7. | GHG -Teamgym Herlev JP 2 | GHG -Teamgym Herlev |
8. | Gladsaxe IF JP 1 | Gladsaxe IF |
9. | Gladsaxe IF JP 2 | Gladsaxe IF |
10. | Gladsaxe IF JP 3 | Gladsaxe IF |
11. | Gladsaxe IF JP 4 | Gladsaxe IF |
12. | Greve Gymnastik og Trampolin JP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Greve Gymnastik og Trampolin JP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Greve Gymnastik og Trampolin JP 3 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | GymHelsinge JP 1 | GymHelsinge |
16. | GymHelsinge JP 2 | GymHelsinge |
17. | Hedehusene Gymnastik Forening JP 1 | Hedehusene Gymnastik Forening |
18. | Helsingør GF JP 1 | Helsingør GF |
19. | Herlev Gymnastik, HI JP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
20. | Herlev Gymnastik, HI JP 2 | Herlev Gymnastik, HI |
21. | Herlufsholm GF JP 1 | Herlufsholm GF |
22. | Herlufsholm GF JP 2 | Herlufsholm GF |
23. | Hvidovre Gymnastik JP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
24. | Hvidovre Gymnastik JP 2 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
25. | Hvidovre Gymnastik JP 3 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
26. | Høng GF JP 1 | Høng GF |
27. | IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
28. | Nivå GF JP 1 | Nivå GF |
29. | Nivå GF JP 2 | Nivå GF |
30. | Ringsted IF - Gymnastik JP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
31. | Ringsted IF - Gymnastik JP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
32. | Roskilde TeamGym JP 1 | Roskilde TeamGym |
33. | Roskilde TeamGym JP 2 | Roskilde TeamGym |
34. | Roskilde TeamGym JP 3 | Roskilde TeamGym |
35. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
36. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
37. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 3 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
38. | Slagelse GF JP 1 | Slagelse GF |
39. | Slagelse GF JP 2 | Slagelse GF |
40. | Teamgym Syd JP 1 | TeamGym Syd |
41. | Teamgym Syd JP 2 | TeamGym Syd |
42. | Teamgym Syd JP 3 | TeamGym Syd |
43. | Teamgym Syd JP 4 | TeamGym Syd |
44. | Vedbæk Gymnastikforening JP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
45. | Ølstykke GF JP 1 | Ølstykke GF |
46. | Ølstykke GF JP 2 | Ølstykke GF |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF JD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Eskilstrup G & IF JD 2 | Eskilstrup G & IF |
3. | GF Køge Bugt JD 1 | GF Køge Bugt |
4. | GF Køge Bugt JD 2 | GF Køge Bugt |
5. | GF Præstø Fjord JD 1 | GF Præstø Fjord |
6. | Gladsaxe IF JD 1 | Gladsaxe IF |
7. | Gladsaxe IF JD 2 | Gladsaxe IF |
8. | Greve Gymnastik og Trampolin JD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Hedehusene Gymnastik Forening JD 1 | Hedehusene Gymnastik Forening |
10. | Hvidovre Gymnastik JD 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
11. | Roskilde TeamGym JD 1 | Roskilde TeamGym |
12. | Slagelse GF JD 1 | Slagelse GF |
Junior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Farum Gymnastikforening JM 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | GHG -Teamgym Herlev JM 1 | GHG -Teamgym Herlev |
3. | Gladsaxe IF JM 1 | Gladsaxe IF |
4. | GymHelsinge JM 1 | GymHelsinge |
5. | Herlev Gymnastik, HI JM 1 | Herlev Gymnastik, HI |
6. | Taastrup Gymnastik Forening JM 1 | Taastrup Gymnastik Forening |