Deltagerliste til TeamGym
AFLYST - Liga Junior og Senior 3. runde - d. 23-05-2020 - 24-05-2020
Junior - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Bellinge Gymnasterne LJP 1 | Bellinge Gymnasterne |
2. | Bolbro Gymnasterne LJP 1 | Bolbro Gymnasterne |
3. | Bolbro Gymnasterne LJP 2 | Bolbro Gymnasterne |
4. | GF Køge Bugt LJP 1 | GF Køge Bugt |
5. | GHG -Teamgym Herlev LJP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
6. | Gladsaxe IF LJP 1 | Gladsaxe IF |
7. | Gladsaxe IF LJP 2 | Gladsaxe IF |
8. | Greve Gymnastik og Trampolin LJP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Greve Gymnastik og Trampolin LJP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | GymHelsinge LJP 1 | GymHelsinge |
11. | Gymnastik Odder LJP 1 | Gymnastik Odder |
12. | Hvidovre Gymnastik LJP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
13. | Lille Næstved IF LJP 1 | Lille Næstved IF |
14. | Nivå GF LJP 1 | Nivå GF |
15. | Roskilde TeamGym LJP 1 | Roskilde TeamGym |
16. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LJP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
17. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LJP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
18. | Silkeborg P / D LJP 1 | Silkeborg P/D |
19. | Slagelse GF LJP 1 | Slagelse GF |
20. | Springteam Sæby LJP 1 | Springteam Sæby |
21. | TeamGym Albertslund/Vallensbæk LJP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
22. | TeamGym Djurs LJP 1 | TeamGym Djurs |
23. | TeamGym Syd LJP 1 | TeamGym Syd |
24. | TeamGym Aarhus LJP 1 | TeamGym Aarhus |
25. | Vedbæk Gymnastikforening LJP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
26. | Viborg GF LJP 1 | Viborg Gymnastik-Forening |
27. | Ølstykke GF LJP 1 | Ølstykke GF |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Farum Gymnastikforening LJD 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | GF Køge Bugt LJD 1 | GF Køge Bugt |
3. | GF Køge Bugt LJD 2 | GF Køge Bugt |
4. | Gladsaxe IF LJD 1 | Gladsaxe IF |
5. | Gladsaxe IF LJD 2 | Gladsaxe IF |
6. | Greve Gymnastik og Trampolin LJD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | GymHelsinge LJD 1 | GymHelsinge |
8. | Munkebjerg Gymnastikforening LJD 1 | Munkebjerg Gymnastikforening |
9. | Roskilde TeamGym LJD 1 | Roskilde TeamGym |
10. | Silkeborg P / D LJD 1 | Silkeborg P/D |
11. | Slagelse GF LJD 1 | Slagelse GF |
12. | Svendborg GF LJD 1 | Svendborg Gymnastikforening |
13. | Svendborg GF LJD 2 | Svendborg Gymnastikforening |
14. | TeamGym Aarhus LJD 1 | TeamGym Aarhus |
15. | TeamGym Aarhus LJD 2 | TeamGym Aarhus |
Junior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Farum Gymnastikforening LJM 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | GHG -Teamgym Herlev LJM 1 | GHG -Teamgym Herlev |
3. | Gladsaxe IF LJM 1 | Gladsaxe IF |
4. | Greve Gymnastik og Trampolin LJM 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Hvidovre Gymnastik LJM 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
6. | Ringsted IF - Gymnastik LJM 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
7. | Roskilde TeamGym LJM 1 | Roskilde TeamGym |
8. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LJM 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
Senior - Damer
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF LSD 1 | Gladsaxe IF |
2. | Gladsaxe IF LSD 2 | Gladsaxe IF |
3. | Greve Gymnastik og Trampolin LSD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Jerne Idrætsforening LSD 1 | Jerne Idrætsforening |
5. | Roskilde TeamGym LSD 1 | Roskilde TeamGym |
6. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) LSD 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
7. | Silkeborg P / D LSD 1 | Silkeborg P/D |
8. | Springteam Sæby LSD 1 | Springteam Sæby |
9. | Starup U & IF LSD 1 | Starup U & IF |
10. | Svendborg GF LSD 1 | Svendborg Gymnastikforening |
11. | TeamGym Nordsjælland LSD 1 | TeamGym Nordsjælland |
12. | TeamGym Nordsjælland LSD 2 | TeamGym Nordsjælland |
13. | TeamGym Aarhus LSD 1 | TeamGym Aarhus |
14. | TeamGym Aarhus LSD 2 | TeamGym Aarhus |
Senior - Herrer
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt LSH 1 | GF Køge Bugt |
2. | Gjellerup Sdr. S.G. og I LSH 1 | Gjellerup Sdr. S.G. og I |
3. | Gjellerup Sdr. S.G. og I LSH 2 | Gjellerup Sdr. S.G. og I |
4. | Gjellerup Sdr. S.G. og I LSH 3 | Gjellerup Sdr. S.G. og I |
5. | Gladsaxe IF LSH 1 | Gladsaxe IF |
6. | Gladsaxe IF LSH 2 | Gladsaxe IF |
7. | GymHelsinge LSH 1 | GymHelsinge |
8. | Roskilde TeamGym LSH 1 | Roskilde TeamGym |
9. | Svendborg GF LSH 1 | Svendborg Gymnastikforening |
10. | Svendborg GF LSH 2 | Svendborg Gymnastikforening |
11. | Svendborg GF LSH 3 | Svendborg Gymnastikforening |
12. | TeamGym Aarhus LSH 1 | TeamGym Aarhus |
13. | TeamGym Aarhus LSH 2 | TeamGym Aarhus |
Senior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF LSM 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | GF Køge Bugt LSM 1 | GF Køge Bugt |
3. | GHG -Teamgym Herlev LSM 1 | GHG -Teamgym Herlev |
4. | GymHelsinge LSM 1 | GymHelsinge |
5. | Ollerup Gymnastikforening LSM 1 | Ollerup Gymnastikforening |
6. | Ollerup Gymnastikforening LSM 2 | Ollerup Gymnastikforening |
7. | Ollerup Gymnastikforening LSM 3 | Ollerup Gymnastikforening |
8. | TeamGym Odense LSM 1 | TeamGym Odense |
9. | TeamGym Odense LSM 2 | TeamGym Odense |
10. | Vejle Gymnastik-Forening LSM 1 | Vejle Gymnastik-Forening |